Fototiskárna HiTi 641 PS LinkPrint

 

Termosublimační fototiskárna pro tisk fornátu 10x15cm i bez počítače (včetně dálkového ovládání s barevným TFT LCD)403dpi, SM/CF/SD/MS slot, 75s, LinkPrint (přímý tisk Pict.Bridge/Flash Pen), USB 2.0.
Termosublimační technologie zaručuje tisky ve foto-kvalitě, ve vysoce lesklém provedení, ve formátu 10 x 15 cm bez okraje, v 16,7 mil. barev.
Oproti většině snímků zhotovených chemickou cestou, je povrch tisku potažen ochranou vrstvou a tím chráněn před UV zářením. Při uchování snímků v albech zůstanou min. 25 let bez změny barev. Kromě snímků 10 x 15cm lze zhotovit průkazové fotografie, portrétní fotografie, samolepky a popisky různých formátů, indexprinty atd. Balení osahuje software „Photo Desirée“ pro tisk a úpravu snímků. Pomocí tohoto softwaru lze snímky pořízené do formátu 4:3 přizpůsobit formátu 2:3, dále nabízí obvyklé funkce jako úprava jasu, kontrastu, gamma-křivky, změna barev azur, purpur a žlutá, otáčení, zvětšení, zmenšení a posun snímku. Využít lze i speciální efekty: reliéf, černobílý snímek nebo volba barvy pleti. Do snímků lze importovat nápisy různých barev jak pozitivních tak i negativních v různých intenzitách. Můžete si zhotovit dokonce vizitky s fotografií, blahopřání a kalendáře.

 

Technické parametry

  • nezadánoTechnologie tisku
  • 10x15Velikost fotografie (cm)
 

Další informace

 
Související příslušenství
 
 
Vhodné pro přístroje
 
 
 
  • DH36704 Katalogový kód
  • archivní položkaDostupnost
  •