O nás

Firma ExcelFOTO působí na českém trhu již od roku 1992 a jako největší odborná prodejna foto/video techniky ve Východních Čechách je připravena uspokojit veškeré potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Zatímco v počátcích se profilovala jako největší maloobchodní prodejna fotografické techniky s fotoslužbami v Hradci Králové, od roku 2000 své aktivity rozšířila také o velkoobchodní činnost a postupně se stala výhradním zástupcem řady významných firem pro Českou republiku.

V oblasti příslušenství pro foto/video, prezentace a dalekohledů zastupuje německé firmy BRAUN, DOERR, HiTi, REFLECTA, SOLIGOR a WALTHER. Sortiment těchto značek zahrnuje širokou nabídku akumulátorů, nabíječek, filtrů, optického příslušenství, blesků, videosvětel, studiového vybavení, stativů, tašek, digitálních rámečků, fototiskáren, filmových skenerů, fotoalb, archivace, projektorů, promítacích pláten, prezentační techniky, dalekohledů a dalšího sortmentu pro hobby i profesionální fotografy.

V profesionální oblasti zastupuje ExcelFOTO s.r.o. výrobce středoformátových digitálních systémů MamiyaLeaf a studiové techniky HENSEL.

Velmi dobrou pověst si mezi profesionálními fotografy v minulosti získal ExcelMINILAB, který disponoval špičkovou technologií digitálního (GPE King) i analogového (svitek / kinofilm) zpracování fotografií do formátu 30x45 cm. Tento v současné době nahrazují plně digitální ExcelKIOSKY pro samoobslužný tisk digitálních fotografií v nejžádanějším formátu 10x15 cm (na počkání) a velkoplošný ExcelFOTOTISK včetně laminace do šíře 60 cm se špičkovou kvalitou a světlostálostí, kterou zajišťuje nejmodernější technologie Canon ImagePROGRAF (od 1/2014). V případě potřeby tiskneme a laminujeme starší technologií do šíře až 150 cm.

Dále nabízíme vlastní výrobu dárkových předmětů ExcelPOTISK - trika, hrnky, čepice., rámování a další služby spojené s digitální úpravou obrazu. Široká nabídka služeb je doplněna o pasový i technicko / kreativní ExcelATELIER.

Po dohodě zajistíme také precizní reprodukční fotografii se středoformátovou technikou Mamiya 645DF+ a digitální stěnou Leaf Credo v hodnotě cca 480.000,-Kč (věrná reprodukce dokumentů, dokumentace staveb, historických předmětů, apod. … vše v nejvyšší kvalitě, detailech a rozlišení 40 megapixelů).

 

Kontakt:

Jowin s.r.o.
Gočárova 1260/61, 500 02 Hradec Králové
tel.: 777713323
e-mail: info@jowin.cz
web: www.excelfoto.cz